PROTIV NJEGA NIJE MOGAO: Kecmanović eliminisan sa Mastersa u Madridu!
Miomir Kecmanović, Foto: Thomas COEX / AFP / Profimedia

šteta

Završio je svoje učešće na turniru

Andrej Kosić

Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u 3. kolo Mastersa u Madridu.

Srpski teniser je u okviru 2. kola izgubio od Kaspera Ruda iz Norveške rezultatom 2:0 (6:4, 6:1).

Bio je ovo njihov peti međusobni duel i treći trijumf šestog tenisera sveta, a duel je trajao svega 74 minuta.

Pobedio Mišu... Kasper Rud
Pobedio Mišu... Kasper Rudfoto: Thomas COEX / AFP / Profimedia

Miša je sjajno otvorio meč i na samom startu je stigao do brejka.

Ipak, Rud je uspeo serijom od 4:0 da stigne do prednosti od 4:2. Nije se Kecmanović predavao, oduzeo je rivalu servis još jednom i izjednačio na 4:4.

Nažalost, to je bilo sve od njega na ovom meču. Rud je napravio novi brejk i osvojio prvi set rezultatom 6:4.

U drugom setu Kecmanović nije postojao na terenu, pa je teniser iz Norveške na dominantan način osvojio ovaj deo igre rezultatom 6:1 i plasirao se u naredno kolo.

Ruda u meču u okviru 3. kola Mastersa u Madridu očekuje duel protiv Britanca Kamerona Norija.